Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie

            W dniach od 12 do 26 maja  2017 r., na boisku do gry w piłkę siatkową przy Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie, odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową drużyn mieszanych (dziewcząt i chłopców) o PUCHAR BURMISTRZA SZCZEBRZESZYNA.

Organizatorem rozgrywek było Gimnazjum w Bodaczowie przy współpracy z Urzędem Miejskim, Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Miejskim Domem Kultury w Szczebrzeszynie.

Celem rozgrywek była popularyzacja piłki siatkowej, propagowanie zdrowych form aktywności fizycznej oraz aktywna forma spędzania wolnego czasu.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, reprezentujących gospodarzy oraz Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie. We wspólnej zabawie powiązanej z rywalizacją sportową udział wzięło 96 osób.

 Rozgrywki przeprowadzone były w trzech kategoriach wiekowych:

I KATEGORIA          Klasa I gimnazjum oraz VI SP – rocznik 2003/2004

II KATEGORIA         Klasa II gimnazjum – rocznik 2002

III KATEGORIA        Klasa III gimnazjum – rocznik 2001

W kategorii I drużyną zwycięską okazała się klasa I z Gimnazjum im. Dzieci Zamojczyzny w Bodaczowie.

 W kategorii II zwyciężyła drużyna z klasy II gimnazjum ( grupa I )

W kategorii III zwyciężyła klasa III a z gimnazjum.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy, które zostały wręczone podczas uroczystego podsumowania turnieju w dniu 02.06. 2017 r.

Obiekt sportowy, na którym rozegrano turniej, powstał ze środków gminy Szczebrzeszyn oraz dofinansowania z UE w ramach działania ,,wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego PGOW 2007-2013”.

      Dziękujemy serdecznie za udział w podsumowaniu naszym gościom: Sekretarz Miasta i Gminy Szczebrzeszyn Pani Marii Loc - Oczkoś oraz nauczycielom z zaprzyjaźnionych szkół.