Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie

       We wtorek, 14 czerwca 2016 r., na boisku do gry w piłkę siatkową przy Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie, odbył się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt i chłopców o PUCHAR BURMISTRZA SZCZEBRZESZYNA.

           Organizatorem rozgrywek było Gimnazjum w Bodaczowie przy współpracy z Urzędem Miejskim, Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Miejskim Domem Kultury w Szczebrzeszynie.

Celem rozgrywek była popularyzacja piłki siatkowej, propagowanie zdrowych form aktywności fizycznej oraz aktywna forma spędzania wolnego czasu.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, reprezentujących gospodarzy oraz Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie.

 Rozgrywki przeprowadzone były w trzech kategoriach wiekowych:

I KATEGORIA          Klasa I gimnazjum – rocznik 2002

II KATEGORIA         Klasa II gimnazjum – rocznik 2001

III KATEGORIA        Klasa III gimnazjum – rocznik 2000

W kategorii I i III lepszą okazała się drużyna z Gimnazjum w Bodaczowie.  W kategorii II zespół gospodarzy zwyciężył walkowerem z powodu braku przeciwnika. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a pozostałe drużyny dyplomy.

Obiekt sportowy, na którym rozegrano turniej, powstał ze środków gminy Szczebrzeszyn oraz dofinansowania z UE w ramach działania ,,wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego PGOW 2007-2013”.